HAKKIMIZDA

1984 yılında; bir aile şirketi olarak kurulan DK GRUP, toptan ve perakende oto lastik ve akaryakıt alım - satımı, akaryakıt taşımacılığı gibi konularda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik gibi kavramları kendisine ilke edinen grubumuzun ana merkezi Kayseri ’dedir.

DK GRUP çalışmalarına 1984 yılında lastik satışı ile başlamıştır. O yıllardan bu yana LASSA markası ile başarılı satış dereceleri elde etmiştir. Günümüzde yenilenmiş mağazaları ve servisleriyle müşteri memnuniyetini ön plana çıkartarak faaliyetine devam etmektedir. Devamlı gelişme ve ilerleme prensibiyle 2007 yılında kalitesini “ISO 9001 Kalite Belgesi” ile tescillemiştir. 2015 yılında LASSA ve BRIDGESTONE bayrakları altında Niğde’ye 2. Şubemiz ile hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız LASSA ve BRIDGESTONE Kayseri, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir bölge toptancısı olarak ve Kayseri ve Niğde 2 Perakende mağaza ve servisi ile genç ve dinamik kadrosuyla toptan ve perakende lastik satışında hızla yol almaktadır.

Kurumsal

DK GRUP’un diğer bir faaliyet alanı ise; toptan ve perakende akaryakıt satışıdır. Akaryakıt Sektörüne ilk adımı 1988 yılında Kayseri Yeni Sanayi Sitesinde açtığı Türk Petrol Akaryakıt İstasyonu ile atmıştır.

Akaryakıt sektöründe kazandığı deneyim ile 2000 yılında Himmetdede İlçesi sınırları içerisinde bulunan akaryakıt istasyonu ve dinlenme tesisini bünyesine katarak pazardaki payını büyütmüştür. 2002 yılında OPET Petrolcülük A.Ş. ile anlaşarak Sanayi ve Himmetdede Tesislerinde OPET bayrağı altında hizmet vermeye başlamıştır.

DK GRUP devamlı gelişme ve ilerleme prensibiyle, akaryakıt sektöründeki gelişmesini Kayseri-Ankara karayolunda karşılıklı olarak bulunan Akaryakıt istasyonlarına bünyesine katarak OPET petrolcülük A.Ş. anlaşarak Kalkancık 1 ve Kalkancık 2 Tesislerinde OPET bayrağı altında hizmet vermeye başlamıştır. OPET markasının titiz ve özenli hizmet anlayışı ile tesislerimiz hizmetine devam etmektedir.

Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal

2013 yılında akaryakıt sektöründeki perakende kanaldaki gelişimimizi Kayseri merkezde Anbar mevkiinde bulunan OPET istasyonu ve 2017 yılında Anatamir mevkiinde bulunan OPET istasyonlarını bünyesine katarak toplam 6 Akaryakıt istasyonu ile devam ettirmekteyiz. 2015 yılında Sanayi ve Himmetdede tesislerimizde bayrak değişikliği yaparak Sanayi şubemizde LukoılEurasiaPetrolcülük A.Ş. ve Himmetdede tesisimizde de Aytemiz Petrolcülük A.Ş. ile anlaşarak ve Kalkancık 1, Kalkancık 2, Anbar ve Değirmencilik istasyonlarında OPET markası ile 6 akaryakıt istasyonu ve üç dağıtım şirketi ile her yıl yaklaşık 750.000 araca hizmet vermektedir.

Genç ve dinamik yapısıyla gelişmeye açık olan grubumuz; Opet Petrolcülük A.Ş. bayiliği altında toptan akaryakıt sektöründe hızla büyümüştür. Temiz ve kaliteli akaryakıt anlayışı ile firmamız büyük başarılara imza atmıştır. Şu an OPET markası altında İç Anadolu Bölge Toptancı Bayi ünvanı altın tüm Türkiye’ye toptan akaryakıt dağıtımını yapmaktadır.

Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal

DK GRUP 2016 yılında 1 adet Kalkancık ve 1 adet Aksalur mevkiinde 1’er MW Güneş Enerji Santrali kurarak Enerji sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Enerji sektöründe yeni projeler için çeşitli yatırımları devam etmektedir.